Novinky

TRIATHLON CANDIA

07. 05. 2023 - Lago di Candia je malé, mělké italské jezero ledovcového původu, které se nachází u města Candia Canavese provincii Turín.

Okouzlující prostředí na břehu jezera Candia hostilo dvě soutěže, olympijský triatlon a střední triatlon. Renáta Benčová po přípravě v Chorvacku

odstartovala mezi čtyřiceti ženami olympijský triatlon na tratích 1,5km plavání, 40km kolo a 10km běh.

Renáta Benčová ve své kategorii M2 zvítězila v čase 2:30:33, když celkově skončila na osmém místě.

Dílčí výsledky plavání-0:25:16, kolo 1:15:50, běh 0:46:35

Svůj první letošní start zhodnotila velmi stručně:

Plavalo se v místním přírodním jezeře, když starat byl z mola a já mohla plavat bez větších soubojů. Z vody se lezlo zpět na molo a to nebylo úplně

snadné bez možnosti odrazit se ode dna.

Kolo z depa k silnici se běželo půl kilometrů s kolem, když čas se již započítával do cyklistiky. Šlapu poctivě svých 40km přes kopečky a již jsem v depu.

Běh zvládám v lehce zvlněném trému, půlka na asfaltu, půlka prašná cesta mezi loukami a dírami. Je dusno, teplo, vlhko po ranní bouřce a silném dešti.