Yogi Racing Team

Vítá Vás YOGI Racing Team Ostrava

Kdo jsme:

Historie Vítkovické cyklistiky začíná v roce 1897 založením Klubu Českých velocipedistů Vítkovice a pokračuje přes jednotlivé etapy vývoje do dnešních dnů. Silniční cyklistika včetně dalších cyklistických disciplin ve Vítkovicích existuje již 119 let. Členové cyklistického oddílu SSK Vítkovice v roce 2001 založili klub YOGI Racing Team Ostrava – Jaromír Blejchař, který je majitelem cyklistického obchodu YOGI.

Klub navazuje na tradice Vítkovické cyklistiky, kterou svojí činnosti dále rozvíjí. Z tohoto vstupního úvodu je pouze jeden závěr - cyklistika SSK Vítkovice a YOGI Racing Ostrava je jedno a totéž. Z výše uvedeného vyplývá, že členství v klubu Yogi můžeme specifikovat:

HOBBY – individuální pro fyzické osoby, kteří nemají závodní ambice, jezdí na kole pro své zdraví a fandí barvám Yogi a SSK Vítkovice.

RACING – individuální členství pro fyzické osoby se zájmem účastnit se cyklistických závodů a jsou držiteli licencí Českého svazu cyklistiky a licencí Sdružení amatérských cyklistů v kategoriích: žáci od 15 let, kadeti, junioři, U23, Elite muži a žen a master.

 

Dejte nám vědět o svých vynikajících výsledcích! Posílejte je na adresu zdenek.mikolajczyk@gmail.com a vaše úspěchy v barvách Yogi Racing se zde objeví.

Pokud máte chuť přispět svým postřehem, článkem nebo informací do některé z rubrik, neostýchejte se poslat text svého článku popřípadě pár fotografií na adresu zdenek.mikolajczyk@gmail.com

Nabídka služeb

Rychlý kontakt

YOGI CYKLO prodejna a servis
Nádražní 37
Ostrava 702 00
Telefon: 603 420 665
Email: yogi@yogi.cz
Zobrazit více
YOGI HRY prodejna
Nádražní 37
Ostrava 702 00
Telefon: 733 315 785
Email: hry@yogi.cz
Zobrazit více

Zapomenuté heslo
Zboží k porovnání:0ks
Nahrávám