Novinky

LYSÁ HORA

06. 08. 2023 se odjela časovka organizovanou Klubem 3xTOP.cz. Na trať se startem v Papežově a pak do kopce 8,5km s cílem na Lysé Hoře zdolalo v deštivém počasí 48 borců. Nejrychlejší v cíli byl Oleksii Kmets z Bielsko-Biala s časem 0:28:16.

Milan Novák z YOGI zvítězil ve své kategorii s časem 0:39:04

Zhodnocení:

„Jelikož jsem časovku na Kasárna vynechal, tak jsem musel jet časovku na LH, abych získal titul nejlepšího vrchaře SPAC v kategorii „F“. Počítají se 3 nej z 5. Takže jsem jel, i když počasí bylo, „že bys psa nevyhnal“. V místě startu Papežově, je 14°C, prší a v cíli na LH je nějakých 9°C, prší a vítr. Startuje se v 15 vteřinových intervalech, což výrazně zkrátí celý průběh závodu. Jelikož, bylo počasí, jaké bylo, tak na nějaké rozjíždění jsem neměl vůbec chuť. Rozjedu se při závodě a tak tomu i bylo. Na trati jsem jel tepy podle Polaru abych to nepřestřelil. Na představci jsem měl tahák, za jaký čas mám být na tom kterém kilometru trasy. Nahoru jsem to stihnul za 00:39:04.23 Čas, byl vzhledem k podmínkám myslím si adekvátní. Byla se mnou taky manželka a ta mi vynesla na vrchol suché oblečení, v chatě Maraton jsem se převlíknul a vypil teplý čaj. Za to ji děkuji. Po dojetí posledního cyklisty bylo vyhlášení výsledků a pak dolů k autu a domů do tepla.“

Fotky:Ing. Bědajanek, Picasa