Novinky

PARDUBICE

03. 06. 023 – Czechman 2023 veřejný mezinárodní závod v triatlonu na tratích 1,9km plavání - 90km cyklistika - 21,1km běh, byl prvním pohárovým závodem, na startovní čáru se postavilo 600 závodníků z toho 79 žen s Renátou Benčovou z YOGI, která ve své kategorii zvítězila a celkově doběhla na devátém místě.

Kategorie:

45-49 Renáta Benčová 1. místo s časem 04:54:52 /plavání-0:31:26,kolo-02:36:13,běh-01:43:45/

Renáta Benčová:

„CZECHMAN Triatlon je můj srdeční, nejoblíbenější závod. Zároveň mi komplet trať sedí jak……zkrátka ve všem Letos i hromadný plavecký start mi vyšel naprosto skvěle, když hned při prvních záběrech mi ruka “od vedle” bouchla o zápěstí tak šikovně, že se mi zastavily Garminy. Ale pak už po celé trati jsem si uměla udělat prostor a nedostala se do žádných nebezpečných situací.

Cyklistická část opět parádní! Bezvadný povrch, téměř celá část cyklistiky uzavřena. Hodně foukalo, ale jak se říká, foukalo všem stejně. Tedy ne těm, kteří se za mě, příležitostně ochotně proti pravidlům, schovávali. Závěr cyklistiky jsem cíleně zvolnila, protože od běhu jsem letos měla největší očekávání, zrychlit. A povedlo se.

Celou trať běhu jsem zvládla držet cílené tempo a poslední 3 km jsem ještě dokázala, nepatrně zrychlit. Výsledkem byl čas 1:43:45, vylepšený čas běhu na Czechman trati o celé 3 minuty. Následně dostávám informaci, že jsem dokončila v čase 4:54:52, v osobním rekordu. Počasí ideální, mnoho známých tváří, další stovky neznámých, stejně naladěných lidí, opět perfektně zorganizovaný závod na světové úrovni, to byl letošní Czechman, který jsem si užila ve všech ohledech, které k závodění patří Budu se těšit za rok.“

Fotky:Petr Zbranek, Vašek Kolar, Hedvika Sedláčková, Martin Vinař