Novinky

CZECHMAN

04. 09. 2021 – Dolany, Staré Ždánice věřený mezinárodní závod v triatlonu na tratích 1,9km plavání - 90km cyklistika - 21,1km běh.

Renáta Benčová druhé místo a třetí místo v celkém pohkovém Česáru 2021.

K poslednímu závodu ČP Czechman doběhlo do cíle 388 mužů a 74 žen všech kategorií. Renáta byla ve velmi výborné kondici, když dokázala doběhnout na celkové šesté místo v kategorii žen a ve své kategorii Ž40-44 na druhé místo s celkovým časem 5:06:23. Docílené dílčí výsledky to dokazují: 2. místo v plávání s časem 0:33:58, 2. místo kolo s časem 2:36:43 a čtvrté místo běh s časem 1:50:32

Renáta svůj výkon zhodnotila:

Mám za sebou Czechmana v osobním rekordu za 5 hodin a 6 minut a skvělým umístěním v celkovém pořadí žen a ve své kategorii druhé místo za Helenou Kotopulu, která je o tři léta mladší než já. Závod byl bezproblémový, nekonfliktní plavání, cyklistika super v rytmu „jedu si ani nevím jak“ a běh od 15km jsem si užívala ve svém tempu. Tímto jsem uzavřela závodní léto a podzim to se uvidí co bude.